SG73S2ERTTD3402F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3402F
JLCPCB Part #
C7361209
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS