RT1210BRD074R99L
MFR.Part #
RT1210BRD074R99L
JLCPCB Part #
C1714193
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.99Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS