CRGCQ1210F2K2
MFR.Part #
CRGCQ1210F2K2
JLCPCB Part #
C2082589
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS