CRGCQ1210J22K
MFR.Part #
CRGCQ1210J22K
JLCPCB Part #
C2082341
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS