CRGCQ1210F27R
MFR.Part #
CRGCQ1210F27R
JLCPCB Part #
C2074455
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS