RQ73C2A15R4BTD
MFR.Part #
RQ73C2A15R4BTD
JLCPCB Part #
C4143717
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS