SG73S2ERTTD12R7F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD12R7F
JLCPCB Part #
C7361131
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS