CRGH2512F2K05
MFR.Part #
CRGH2512F2K05
JLCPCB Part #
C1706154
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS