CRGCQ1206J6K8
MFR.Part #
CRGCQ1206J6K8
JLCPCB Part #
C2081819
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS