RQ73C2B39R2BTD
MFR.Part #
RQ73C2B39R2BTD
JLCPCB Part #
C2083933
Description
-55℃~+155℃ 200V 39.2Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS