CRGCQ1206J68K
MFR.Part #
CRGCQ1206J68K
JLCPCB Part #
C4053421
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS