CPF-A-0603B27KE
MFR.Part #
CPF-A-0603B27KE
JLCPCB Part #
C1857684
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS