CRGCQ1206F6K8
MFR.Part #
CRGCQ1206F6K8
JLCPCB Part #
C2082484
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS