CRGCQ1206J68R
MFR.Part #
CRGCQ1206J68R
JLCPCB Part #
C2081721
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS