H823K7DZA
MFR.Part #
H823K7DZA
JLCPCB Part #
C1405810
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS