CRGCQ1206F68R
MFR.Part #
CRGCQ1206F68R
JLCPCB Part #
C4041535
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS