CRGCQ0402F82R
MFR.Part #
CRGCQ0402F82R
JLCPCB Part #
C2074076
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS