RN73R1ETTP9421F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP9421F50
JLCPCB Part #
C2499869
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS