CRGCQ0402F22R
MFR.Part #
CRGCQ0402F22R
JLCPCB Part #
C2074077
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS