CRGCQ0402F12R
MFR.Part #
CRGCQ0402F12R
JLCPCB Part #
C4273654
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS