RU73X1J10K5LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1J10K5LTDF
JLCPCB Part #
C4192803
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS