RN04F3322CT10-50
MFR.Part #
RN04F3322CT10-50
JLCPCB Part #
C4246020
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS