CRG2010J150R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG2010J150R
JLCPCB Part #
C4223612
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS