CPF0603B787KE
MFR.Part #
CPF0603B787KE
JLCPCB Part #
C4265623
Description
-55℃~+155℃ 63mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS