CRGS2010J150R
MFR.Part #
CRGS2010J150R
JLCPCB Part #
C4138844
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS