CRG1206F330K
MFR.Part #
CRG1206F330K
JLCPCB Part #
C2097941
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS