CPF0805B169KE
MFR.Part #
CPF0805B169KE
JLCPCB Part #
C4042685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS