BDS2A1003R3K
MFR.Part #
BDS2A1003R3K
JLCPCB Part #
C1567407
Description
100W 3.3Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS