CRG1206F300R
MFR.Part #
CRG1206F300R
JLCPCB Part #
C4092000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS