CPF0603B750KE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B750KE1
JLCPCB Part #
C2073417
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS