RN73C2A1K13BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A1K13BTG
JLCPCB Part #
C4298579
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS