CRGCQ2010J3M3
MFR.Part #
CRGCQ2010J3M3
JLCPCB Part #
C2082537
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS