CRG1206F390R
MFR.Part #
CRG1206F390R
JLCPCB Part #
C2097949
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS