CPF0603B31K6E
MFR.Part #
CPF0603B31K6E
JLCPCB Part #
C3958345
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS