CRG0603F22K/10
MFR.Part #
CRG0603F22K/10
JLCPCB Part #
C4050619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS