CRG0603F15K/10
MFR.Part #
CRG0603F15K/10
JLCPCB Part #
C4082787
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS