RN73H1JTTD4640D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4640D50
JLCPCB Part #
C4288621
Description
100mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS