CRG0201F649R
MFR.Part #
CRG0201F649R
JLCPCB Part #
C2110312
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS