RA73F1J1K58BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K58BTDF
JLCPCB Part #
C5716957
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS