CRG0201F64K9
MFR.Part #
CRG0201F64K9
JLCPCB Part #
C2110294
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS