CRG0201F36R5
MFR.Part #
CRG0201F36R5
JLCPCB Part #
C3967858
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS