CRGH0603F3K16
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F3K16
JLCPCB Part #
C2099426
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS