EW60-1A3-CL12D04,00000
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EW60-1A3-CL12D04,00000
JLCPCB Part #
C1563451
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100ms 12V 440V@AC 60A AgSnO2 Dual Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS