CRG0201F36K5
MFR.Part #
CRG0201F36K5
JLCPCB Part #
C2110524
Description
-55℃~+155℃ 25V 36.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS