CPF-A-0805B3K9E1
MFR.Part #
CPF-A-0805B3K9E1
JLCPCB Part #
C1698339
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS