CPF1206B5R23E1
MFR.Part #
CPF1206B5R23E1
JLCPCB Part #
C4210649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS