ERJ-T08J751V
MFR.Part #
ERJ-T08J751V
JLCPCB Part #
C7184620
Description
-55℃~+155℃ 330mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS