CPF0805B22K6E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B22K6E
JLCPCB Part #
C3963215
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS