RT1206WRB0711K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRB0711K3L
JLCPCB Part #
C4159181
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS