CPF1206B4R42E
MFR.Part #
CPF1206B4R42E
JLCPCB Part #
C3945004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS